O firmie

You are here:
Rxbotics to nowa jakość funkcjonowania Twojej firmy

Usprawnienie procesu obsługi pacjentów wymaga dziś nie tylko samego zaangażowania kadry pracowniczej, ale także nowatorskich, niespotykanych dotąd rozwiązań technicznych. Naprzeciw temu zapotrzebowaniu wychodzi właśnie firma Rxbotics oferując roboty do aptek, które ze względu na swoją szeroką funkcjonalność, optymalizują procesy w niejednej firmie branży farmaceutycznej.

Rxbotics to pasja, wiedza i zaangażowanie

Podczas realizacji zleceń przyświeca nam hasło out of the box, co oznacza nie tylko szybkie wdrożenie zaplanowanych zadań, ale także natychmiastowe ich działanie. Nasi eksperci w sposób kompleksowy realizują wszystkie zlecania zaczynając od doradztwa w zakresie potrzeb konkretnej apteki lub hurtowni leków, a w dalszych etapach wdrożenia robota i przystosowania go do praktycznych zadań, z jakimi będzie się musiał zmierzyć. Zapewniamy, że nasze roboty to niemiecka myśl technologiczna słynąca z wysokiej jakości użytych do jego produkcji materiałów oraz technicznych procedur. 

Zespół Rxbotics to wykwalifikowani specjaliści, którzy śledzą nowatorskie rozwiązania techniczne ze świata i potrafią je wprowadzać także w rodzimym środowisku.

Co gwarantuje Rxbotics ?

Oferujemy najnowszą technologię, która w postaci nowoczesnych robotów usprawnia pracę aptek sprawiając, że stają się wydajniejsze, obsługują znacznie większą liczbę pacjentów i zapewniają nieocenione wsparcie kadrze pracowniczej. Posiadamy niezbędne doświadczenie na rynku Polskim i zagranicznym, czego najlepszym dowodem jest realizacja ponad 10000 instalacji w 46 krajach.